Hızlı Okuma Semineri

Hızlı okuma tekniğinde temel amaç bir metni anlayarak en kısa zamanda okumaktır. Bunun için gözün okuma hızı ile beynin anlama hızın birbirine yaklaştırılarak dikkat ve konsantrasyonun artırılması hedeflenir.

Hafıza Teknikleri Semineri

Hafıza teknikleri eğitiminde Beyin gücü, beynimizin potansiyeli, öğrenme kapasitemiz fark edilir. Hafıza teknikleri eğitiminde zihninizi en üst performansıyla kullanmış olursunuz.

Zihin Haritaları Semineri

Zihin Haritaları kavramı ilk defa İngiliz yazar ve eğitimci Anthony “Tony” Peter Buzan tarafından 1974 te BBC de yayınlanan “Use Your Head” programıyla ortay çıkmış ve geliştiirlmiş bir kavramdır.

Hızlı Okuma Semineri

Lorem ipsum dolor commodo eget velit id facilisis. In aliquam maximus lobortis. Cras ut rutrum ante. Mauris molestie magna quis ullamcorper interdum.

Öğrenci Koçluğu Semineri

Öğrenci Koçluğu eğitimi Association For Coaching den uluslararası onaylı tüm dünyada geçerliliği olan bir eğitimdir. Bu eğitimi, okuma yazma öğrenmiş her yetişkin alabilir.

Zihin Haritaları Semineri

Lorem ipsum dolor glavrida. In aliquam maximus lobortis. Cras ut rutrum ante. Mauris molestie magna quis ullamcorper interdum.