Elinizin altındaki sınırsız zenginliği fark edebilmek için yapmanız gereken tek şey zihinsel gözlerinizi açmaktır. Birçok kişi zihinsel gözlerini açmadığı için içindeki potansiyelin de farkında değildir. Oysa ki istediğiniz her şey bilinçaltınızda mevcuttur.

Mıknatıslı bir demir parçası kendi ağırlığının oniki katını kaldırabilir. Eğer mıknatıs özelliğini yitirirse bir kuş tüyünü bile kaldıramaz. Bunun gibi iki tür insan vardır mıknatıslanmış kişiler güven ve inançla doludur. Başarı, zenginlik, kazanmak, sağlıklı olmak onlar için çok kolaydır. Diğerleri ise mıknatıs özelliği olmayanlardır. Onlar korku, kuşku, güvensizlik, hastalık, fakirlik fikirleriyle ve olumsuz düşüncelerle
beslenirler. Bir fırsatla karşılaştıklarında “ya başarısız olursam”, “ya benimle dalga geçerlerse”, diye düşünerek hayatta fazla ilerleyemezler.

Çağlar boyunca insanlığın en önemli sırlarından biri bilinçaltımızda bulunan muhteşem mucizevi güçtür. Bilinçaltınızın gizli güçüyle bağlantıya geçmeyi ve bu gücü ortaya çıkarmayı öğrendiğinizde hayatıza daha fazla güç, zenginlik, sağlık, mutluluk ve keyif katabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinliklerinde bulunan sınırsız bilgeliğe ulaşmak “Theta Healing”® yöntemiyle mümkündür.

Theta Healing beyin frekansını theta seviyesine çıkartarak yapılan bir meditasyon tekniğidir. Bu tekniği öğrendiğinizde bolluk, güvenlik, keyif, huzur sizin için hayal olmaktan çıkacaktır.

Theta Healing seanslarına katıldığınızda içinizdeki bilgeliği keşfetmeyi ve bunu aktif olarak kullanmayı öğreneceksiniz. Birebir yapılan Theta Healing seansları en az bir en çok iki saat sürmektedir.

Vianna Stibal tarafından keşfedilen ve geliştirilen Theta Healing yöntemiyle kaygılar, korkular, endişeler, olumsuz düşünceler, hastalıklar, hiperaktivite, dikkat dağınıklığı, ankisiyete rahatsızlıklarla ilgili bilinçaltının olumsuz kayıtları keşfedilip olumlu şekilde değiştirilmektedir. Bu sayede birçok hastalıktan kurtulmak mümkün olmaktadır. Bununla birlikte Theta Healing tekniği tanı ve tedavi amacı taşımamaktadır.

Theta Healing tekniğinde Yüce Yaratıcı’nın koşulsuz sevgisi ve sınırsız şifa enerjisi ile çalışılır. Theta Healer yani Theta Healing uygulayıcısı şifaya tanıklık eder, gözlemler, şifa Allah’tandır, Theta Healing yapanlar sadece bir aracı görevi görmektedir.