Thetahealing Seansları

Thetahealing seanslarına gelen kişiler sıkıntılı süreçlerini anlatırlar ve hikayelerinden kök inançları bulunur. Bu inançlar kişinin kişiliğini, karakterini, mizacını, oluşturan önemli inançlardır. Olumsuz olduğunda insanın kişiliğinde sıkıntıya sebep olur.

Kişiler başkalarıyla ilişki kurduklarında, hatta toplu taşıma araçlarında gördükleri herhangi bir kişinin bile enerjisini üzerlerinde tutabilirler. Tuttukları bu enerji onları rahatsız eder; kendilerini kötü hissederler, çakraları kapanmış olabilir, kırılmış olabilirler, kırgınlıkları ve üzüntüleri psikolojilerini bozmuş olabilir, onları hasta etmiş olabilir.

Önce bu kişiler dinlenir, hikayeleri ile inançlar belirlenir; beyin frekansı teta seviyesine alınarak başlanır. İlk ne zaman sorun yaşadığı sorulur, bilinçaltındaki kodların DNA’da oluşturduğu kayıtlar değiştirilir, yenileri ve olumlu olanları yüklenerek bilinçaltı temizliği gerçekleştirilir.

Kişilerin üzerinde bulunan onlara hizmet etmeyen enerji parçacıkları “Alan Temizliği” ile temizlenir, çakralar açılır, hormon dengesi yapılır, kırılmış ruh onarılır, DNA aktivasyonu ile seans tamamlanır.

Thetahealing Dna Aktivasyonu

Thetahealing seansı sırasında kişide oluşan uyku hali onun iyileşmesine habercidir.

Yapılan seans sonrasında verilen sürede (örneğin bir hafta) kişi kendini gözlemler ve gelişimleri kaydeder.

Thetahealing seansı sonucunda ortaya çıkan değişim ve dönüşüm çok kıymetlidir. Kişiler anda şifayı gözlemlemiş olurlar ve yeni bir senle tanışmaya hazır hale gelirler.

Merhaba yeni dünya, merhaba yeni ben! Diyerek hayatlarına mutlu, sağlıklı, başarılı olarak devam etmenin keyfini yaşarlar.

Siz de bu keyfi yaşamak ister ve Thetahealing seansı almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Yeni bir sen için her şey mümkün!

Profesyonel Koç,Thetahealer
Hasibe Sağlam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir