JAAS – Jean Adrian Arınma Sistemi

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > JAAS – Jean Adrian Arınma Sistemi

Jean Adrienne Arınma Sistemi kısa adıyla JAAS, sesli yönlendirmelerle yüksek benliğinizle iletişime geçip hayatınızda sebebini anlayamadığınız sorunların temelini bulup çözmeye ve yine sesli yönlendirmelerle çözüldüğünün kabulünü sağlayan bir ruhsal şifalanma biçimidir.

JAAS uygulamasında blokajların çözülmesi amacıyla Yüksek Benliğinizin rehberliğinde, Jean Adrienne tarafından oluşturulmuş olan 144 dosya içindeki konular spiritüel kinesioloji kulanılarak gerçekleştirilir. Yaşamımızı olumsuz yönde etkileyen ruhsal blokajlar, çoğunlukla bilinçaltımızda derinliklerinde saklanmış olan, farkında olmadığımız kök inançlar, travmalar ve çeşitli yaşanmışlıklardan kaynaklanmaktadır.

JAAS Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Arınma Sistemi uygulamaları Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel uygulamalardır. Uygulamada danışan tamamen bilinç boyutundadır ve kolaylaştırıcı danışanın Yüksek Benliğinden önce üzerinde çalışılan etkiye yönelik gerekli bilgileri alır,  bunlar danışanın deneyimlemekte olduğu durumla ilgili çeşitli bilgiler ve etkinin kaynaklandığı yaşam süreci, oradaki yaşanmışlık ve ruhun buna verdiği tepkiyle ilgili bilgilerdir; sonrasında çeşitli arınma işlemlerine geçilir. Tüm uygulama dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır. Bir uygulama genellikle 1-1,5 saat arası sürer, ancak bu süre danışanın kaldırabileceği arınma düzeyine göre değişebilir. Inner-Speak uygulamalarında niyet her zaman üzerinde çalışılan konuya dair mümkün olan tüm arınmanın bir uygulamada gerçekleşmesi olmakla birlikte, bazen ayni konu üzerinde 2. veya bazen 3. bir uygulama gerekli olabilir. Devam uygulamanın gerekli olup olmadığı uygulamanın sonunda belli olur ve devam uygulaması ilk uygulamanın işlem süresi bittikten sonra yapılır.

Jean Adrienne Miller Kimdir?

Jean Adrienne, InnerSpeak markası altında kendi geliştirdiği JAAS eğitimlerini veren ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyâletinin başkenti Florida Tallahassee yaşayan yazar, radyo konuşmacısı ve spiritüel bir koçtur. Jean Adrienne’ın 5 kitabı ve hazırlamış olduğu 2 deste şifa ve aktivasyon kartı bulunmaktadır.

Florida Eyalet Üniversitesi’nden Psikoloji alanında lisans derecesine sahiptir. Ayrıca Güney Üniversitesi İlahiyat Fakültesinin 4 yıllık Ministry of Education Müfredatını da tamamlamıştır.

Jean Adrienne 140 bölümden oluşan dosyanın ilahi bir ilhamla yazdığını belirtmektedir.

Kitapları:

Soul Adventures (2003) – Ruh Maceraları)

Reframe Your World – Conscious Living In The New Reality (2008) – Dünyanızı Yeniden Çerçevelendirin – Yeni Gerçeklikte Bilinçli Yaşam

Power Tools: The Ultimate Owner’s Manual For Personal Empowerment (2013) – Elektrikli El Aletleri: Kişisel Güçlendirme İçin Nihai Kullanım Kılavuzu

Conjunctio: The Soul’s Journey…and lessons learned along the way (2020) – Dünyanızı Yeniden Çerçeveleyin: Yeni Gerçeklikte Bilinçli Yaşam

The Realities of Creation: Moving Beyond the Limitations of Our Beliefs (2016) – Yaradılışın Gerçekleri: İnançlarımızın Sınırlarını Aşmak

Reconnecting Soul Guide: Guidebook For The 142 DNA Activation Card Deck Yeniden Bağlanan Ruh: 142 DNA Aktivasyon Kartı.

InnerSpeak Kartları

InnerSpeak İç Benliğin, veya ruhun, bilinçli zihinle iletişim kurmasına olanak veren, ve böylelikle bizim arzu ettiğimiz gerçeklikleri yaratmamızı engelleyen alanları veya blokajları tanılayan, çok güçlü bir şifa modalitesidir. İç Benliğimiz sürekli olarak bize konuşur, ama biz o dili konuşmayız. Öyle olsaydı dikkatlice dinler ve arzuladığımız her şey ve herkesle çevrelenmiş olarak mutlak bir kusursuzluk halinde var olurduk! InnerSpeak ruhu dinlemeye yarayan bir dildir.

InnerSpeak’in geliştiricisi Jean Adrienne yıllarca danışanlarına yollarını açmaları ve yaşamlarında olumlu bir şekilde ilerlemeleri için yardımcı olduktan sonra, kendi kişisel gelişimini kolaylaştırmayı arzulayan herkesin bu bilgiye ulaşabilmesinin kolay ve hızlı bir yolunu yarattı. Bu kartlar, tarot kartlarına benzer bir şekilde, bilinçaltı zihinle iletişim kurarlar ve bu kitapçıkta tarif edilen protokol başarı, mutluluk, sağlık ve sevginin önündeki kendi blokajlarınızı kaldırma yolunda size rehberlik edecektir.

KARTLARI KULLANMAK

Neyi arındırmak istediğinize veya yaşamınızın hangi alanı üzerinde çalışmak istediğinize karar vererek başlayın. Bu tam olarak arzu ettiğiniz gibi gitmeyen her hangi bir alan olabilir. Örneğin, ilişkiler, para, iş, evinizi satma, bir hastalıktan kurtulma gibi bir konudaki blokajları kaldırmayı dileyebilirsiniz. Blokajı arındırmak için, onun ilk başta nerede oluşmuş olduğunu bulmak amacıyla kartları kullanacaksınız.
Önemli: Bu kartlar onları yalnızca Yüksek Gücünüz veya Ruhunuza teslimiyet halinde kullanırsanız çalışacaklardır. İlk adım Yüksek Gücünüze teslim olmak ve sizin en yüksek ve en iyi hayrınıza ve bütünün en yüksek ve en iyi hayrına olacak şekilde neyin arındırılması gerekliyse ona bakmak üzere yardım dilemektir. Blokajı salıvermek için küçük bir dua söyledikten veya niyetinizi yaptıktan sonra, kartlarınızı seçebilirsiniz.