parallax background

Koru Koçluk

BİZ KİMİZ?

Koru Koçluk Kimdir?


PCC, ICF & AC Professional Coach, ThetahealerR Instructor Hasibe Sağlam tarafından Kasım 2015 tarihinde ilk adımları atılan Koru Koçluk o tarihte tamamen farklı bir imaja ve marka bilinirliğine sahipti. Daha çok spritüel tarafta ve yaşam koçluğu temelli eğitim içeriğine sahip olan Koru Koçluk yılların geçmesiyle kendi marka kişiliğini bulma yolunda çok önemli adımlar kaydetti.


2019 yılında hem logosu hem de içeriği değişen Koru Koçluk 2021 yılı hedeflerinde bilinir ve tercih edilir bir marka olmayı da barındırmaktadır. Halen, AC (Association for Coaching®) tarafından akredite koçluk eğitimlerine devam eden Koru Koçluk 2021 yılında ICF (International Coaching Academy) tarafından ACTP akredite koçluk eğitimlerine başlamak için girişimlerde bulunmuştur. 2020 yılında Koru Koçluk’ un yolu PCC, ICF & AC Professional Coach, EMCC Senior Executive Coach & Mentor Şebnem Öztürk ile kesişmiş ve bireysel eğitim hizmetlerinin yanı sıra kurumsal eğitimler ve kurumsal danışmanlık hizmetlerini de hizmetleri arasına eklemiştir.


NEDEN?

Niçin Koru Koçluk?


Vivamus in diam turpis. In condimentum maximus tristique. Maecenas non laoreet odio. Fusce lobortis porttitor purus, vel vestibulum libero pharetra vel. Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh et, fringilla sollicitudin orci. Integer pharetra magna non ante blandit lobortis. Sed mollis consequat eleifend. Aliquam consectetur orci eget dictum tristique. Aenean et sodales est, ut vestibulum lorem.


Sed ultrices nisl velit, eu ornare est ullamcorper a. Nunc quis nibh magna. Proin risus erat, fringilla vel purus sit amet, mattis porta enim. Duis fermentum faucibus est, sed vehicula velit sodales vitae. Mauris mollis lobortis turpis, eget accumsan ante aliquam quis. Nam ullamcorper rhoncus sem vitae tempus. Curabitur ut tortor a orci fermentum ultricies. Mauris maximus velit commodo, varius ligula vel, consequat est.


Ekibimiz

Hasibe Sağlam

Hasibe Sağlam

Profesyonel Eğitim ve Yaşam Koçuyum. Koru Koçluk Kurucu Eğitmeniyim.

2009’dan bu yana koçluk mesleği ile ilgilenmiş olup son beş yıldır akredite Koçluk Eğitimleri vermekteyim.

Son üç yıldır ise Thetahealing enerji çalışmaları yaparak koçluk ve enerji dengesi ve etkileri üzerinde çalışmaktayım.

Toplam on bir yıldır koçluk mesleği ile ilgilenen bir öğretmen olarak; koçluğun insanlar üzerindeki etkisinin ne kadar önemli olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Şebnem Öztürk

1999 yılında, hayallerimin mesleği, beyaz önlüklü bir kimyager olarak ilaç sektörü içerisinde "Kalite Kontrol Laboratuvarı" nda başladığım yolumu 2019 yılı başında dönüştürmeye karar verdiğimde ne yapacağımı tam olarak biliyordum. Bu farkındalık sayesinde tanıştığım koçluk hayatımda büyük bir dönüşüm yaşamama sebep oldu.

İlk önce amacımı ve bu amaca ulaşabilmem için gereken her bir basamağı planlayarak yola çıktığımda isteğim, heyecanım ve tutkum vardı. İstek beni yönlendirdi ve merakımı güçlendirdi, heyecan her daim beni ayakta tutup yolda kalmamı sağladı, tutkum ise karşılaştığım tüm zorluklara bir alternatif bularak odaklanmam konusunda destek oldu.

İletişim
Mesaj Gönder
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Koru Koçluk WhatsApp İletişim
Merhaba :)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?