2022 Sonbahar Dönemi Eğitim ve Etkinlik Takvimi

Eylül – Ekim – Kasım

EYLÜL 2022
PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
1234
“ThetaHealing
Basic DNA”
Hasibe Sağlam
“ThetaHealing
Basic DNA”
Hasibe Sağlam
“ThetaHealing
Basic DNA”
Hasibe Sağlam
567891011
“Süpervizyon Destekli
Koçluk Araçları
Atölyesi 5″
Hasibe Sağlam
“9:00

Koçluk Araçları
Atölyesi 1

Jean Adrienne Arınma Sistemi
1. Aşama Semineri,
Dilek Boyraz
20:00

“ThetaHealing
Advanced DNA”
Hasibe Sağlam
Jean Adrienne Arınma Sistemi
1. Aşama Semineri,
Dilek Boyraz
20:00

“ThetaHealing
Advanced DNA”
Hasibe Sağlam
Jean Adrienne Arınma Sistemi
1. Aşama Semineri,
Dilek Boyraz
20:00

“ThetaHealing
Advanced DNA”
Hasibe Sağlam
12131415161718
“Süpervizyon Destekli
Koçluk Araçları
Atölyesi 5″
Hasibe Sağlam
21:00

“Gençler ve Koçlar 3
Projesi
Veli Semineri 3″
Nezahat Can
Nursel Candemir
“Koçluk Araçları
Atölyesi 2″
Hasibe Sağlam
21:00
ThetaHealing
Derin Kazma Eğitimi
Hasibe Sağlam
ThetaHealing
Derin Kazma Eğitimi
Hasibe Sağlam
“Değerlerim ve Ben Atölyesi –
Ben Kimim?”
Orhan Vuran
21:00
“Kitaplarla Bilinçaltına Yolculuk”
Dilek Boyraz ile
Kitap Kulübü
20:00
19202122232425
“Gençler ve Koçlar 3
Projesi Kapanış”
“Koçluk Araçları
Atölyesi 3″
Hasibe Sağlam
20:30

“ThetaHealing
Sen ve Yaratıcı
Semineri”
Hasibe Sağlam
“ThetaHealing
Sen ve Yaratıcı
Semineri”
Hasibe Sağlam
Temel Koçluk
Eğitimi 1,
Hasibe Sağlam
Temel Koçluk
Eğitimi 2,
Hasibe Sağlam
Temel Koçluk
Eğitimi 3,
Hasibe Sağlam
2627282930
“Koçluk Araçları
Atölyesi 4″
Hasibe Sağlam
21:00

Temel Koçluk
Eğitimi 4,
Hasibe Sağlam
“MBSR Mindfulness
Temelli Stres Azaltma Programı”
Çiğdem Özdenizci Yılmaz
19:30

ThetaHealig
Bolluk ve Yaraım,
Hasibe Sağlam
ThetaHealig
Bolluk ve Yaraım,
Hasibe Sağlam
“Kahkaha Yogası”
Orhan Vuran
EKİM 2022
PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
12
Gençler ve Koçlar 3
Projesi Toplantısı,
22:30
3456789
Süpervizyon 1
Hasibe Sağlam
19:00
Canlı Yayın
Mindfulness,
Çiğdem Özdenizci Yılmaz, Hasibe Sağlam
18:00

“Öğrenci Koçluğu
Eğitimi 1″
Hasibe Sağlam
20:30

“Lifemaps
Sistemik ve Aile Dizimi Eğitimi”,
Nermin Kurtarıcı
“Öğrenci Koçluğu
Eğitimi 2″
Hasibe Sağlam
20:30
Jean Adrienne
Arınma Sistemi
1. Aşama Semineri,
Dilek Boyraz
20:00

“Öğrenci Koçluğu
Eğitimi 3″
Hasibe Sağlam
20:30
Jean Adrienne
Arınma Sistemi
1. Aşama Semineri,
Dilek Boyraz
20:00
Jean Adrienne
Arınma Sistemi
1. Aşama Semineri,
Dilek Boyraz
20:00
10111213141516
Süpervizyon 2
Hasibe Sağlam

Gençler ve Koçlar 3
Veli Semineri 1,
“Sınav Ailesi Olmak, Koçlukla Tanışıyorum”
21:00
ThetaHealing
Basic DNA
Hasibe Sağlam
19:00
ThetaHealing
Basic DNA
Hasibe Sağlam
19:00
ThetaHealing
Basic DNA
Hasibe Sağlam
19:00
“Kahkaha Yogası Atölyesi”
Orhan Vuran
20:30
17181920212223
“Süpervizyon 3
Hasibe” Sağlam
19:00
“Yaşam Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Yaşam Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Yaşam Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Yaşam Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Kitaplarla Bilinçaltına Yolculuk –
Sanatçının Yolu”
Dilek Boyraz ile
Kitap Kulübü
20:00
“Kahkaha Yogası”
Orhan Vuran
20:30
24252627282930
Süpervizyon 4
Hasibe Sağlam
19:00

Gençler ve Koçlar 3, Veli Semineri 2,
“Sınav Sürecinde Motivasyon”
21:00
“ThetaHealing
Advanced DNA”
Hasibe Sağlam
19:00
“ThetaHealing
Advanced DNA”
Hasibe Sağlam
19:00
“ThetaHealing
Advanced DNA”
Hasibe Sağlam
19:00
YKS Öğrencileri İçin Mindfulness Atölyesi,
Çiğdem Özdenizci Yılmaz
20:00
Network Girişimciler
İçin Koçluk Dili
Eğitimi

ThetaHealing Temelli
Aile Dizimi Tanıtımı,
Hasibe Sağlam
Network Girişimciler
İçin Koçluk Dili
Eğitimi

Özşefkat
Uygulama Atölyesi

Aile Dizimi
Tanıtım Semineri,
Nermin Kurtarıcı
21:00
31
“Süpervizyon 5”
Hasibe Sağlam
19:00

GETAP
Dikkat, Koordinasyon ve Hızlı Okuma, Aydın İnci Koçluk ve Danışmanlık
Tanıtım Semneri
21:00
KASIM 2022
PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
123456
“ThetaHealing
Derin Kazma
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
19:00
“ThetaHealing
Derin Kazma
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
19:00
“ThetaHealing
Derin Kazma
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
19:00
78910111213
“Süpervizyon 6”
Hasibe Sağlam
19:00

Gençler ve Koçlar 3,
Veli Semineri 3,
“Sınav Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Sınav Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Sınav Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Sınav Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
14151617181920
“Ebeveyn Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Ebeveyn Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“Ebeveyn Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30

“ThetaHealing
Sen ve Yaratıcı
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
19:00
“Ebeveyn Koçluğu
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30

“ThetaHealing
Sen ve Yaratıcı
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
19:00
21222324252627
“NLP Practitioner Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“NLP Practitioner Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“NLP Practitioner Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
“NLP Practitioner Eğitimi”
Hasibe Sağlam
20:30
Nefes Atölyesi
282930
“ThetaHealing
Bolluk ve Yaratım
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
19:00
“ThetaHealing
Bolluk ve Yaratım
Eğitimi”
Hasibe Sağlam
19:00