Koru Koçluk 8. İstanbul CNR Kitap Fuarında Yer Aldı

Anasayfa < Koru Koçluk’tan Haberler > Koru Koçluk 8. İstanbul CNR Kitap Fuarında Yer Aldı

Koru Koçluk, BİLGE KİTAB ile birlikte 8. Uluslararası CNR İstanbul Kitap Fuarına katıldı. Psikoloji ve kişisel gelişim kitaplarına büyük ilginin görüldüğü fuarda bu alandaki kitapların ve yayınevlerinin eksikliği dikkat çekti.

Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliği 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 29 Mart-03 Nisan 2022 tarihleri arasında organize edildi.

Fuar, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleri ile gerçekleşecek. 500 binin üzerinde kitapseverin beklendiği CNR Kitap Fuarı, bu yıl da geniş ziyaret kitlesiyle 9 gün boyunca sürdü.

Fuarcılık sektörünün yeni ticaret kapısı haline dönüşen Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nin eşsiz konumunun avantajlarını da faydalanan  8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, yayınevi ve ziyaretçi açısından bu yıl İstanbul’da bu büyüklükte gerçekleşen ilk kitap fuarı oldu. CNR Kitap Fuarı; kolay ulaşımı, fuara özel indirimleri, sürpriz etkinlikleri ile yüz binlerce ziyaretçi ağırladı.