İnsan Kaynakları

Anasayfa > Kurumsal Sayfa > İnsan Kaynakları

Koru Koçluk ailesine katılmak ister misiniz?

Koru Koçluk ailesine siz de gönüllü koç, stajyer, çalışan, yazar, moderatör veya eğitimci olarak katılabilirsiniz.

Sosyal sorumluluk projelerimizde gönüllü koç olabilirsiniz?

Profesyonel koçluk eğitimleri alarak, ilgili kitapları okuyarak çok iyi mesleki bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Ancak iyi ve aranılan bir koç olabilmeniz teorik bilginin yanı sıra önemli ölçüde tecrübe birikimine de sahip olmanız gerekir. Ne kadar çok tecrübeye sahip olursanız koçluk seanslarınız da o kadar çok etkili ve verimli geçecektir. Bunun için mümkün olduğu kadar çok eğitim vermeye, sunum yapmaya, makale yazmaya ve seanslar almaya çalışmanız önemli. Koru Koçluk’ta bilgi ve tecrübelerinizi artırabilmeniz için siz değerli koçlara ve koç adaylarına her türlü imkanı sunuyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimize katılarak bu projelerde alanınızla ilgili eğitim verebilir, sunumlar yapabilir, etkinliklere katılabilir ve bireysel seanslar alabilirsiniz.

Bugüne kadar yaptığımız sosyal sorumluluk projelerinden bazılarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Yazarlık becerilerinizi geliştirebilirsiniz

Web sayfamızda blog yazılarımızı yayınlayabilir, Koru Coaching Magazine dergimizde makalelerinizi paylaşabilirsiniz. Yazı yazarak okuduğunuz kitaplardan edindiğinizi fikirleri, aldığınız eğitimlerden aldığınız bilgileri, seanslardan kazandığınız tecrübeleri harmanlayarak kendinize özel koçluk tarzınızı geliştirebilirsiniz. Yazmak fikirleri ve düşüncelerimizi zihnimizde daha organize hale getirir, ifade gücümüzü kuvvetlendirir.

Koru Coaching Magazine yazım kuralları

Canlı yayınlarımıza moderatör olarak katılabilirsiniz.

Koru Koçluk olarak bugüne gönüllü koçlarımızla bir çok canlı yayın programına imza attık. Siz de Koru Koçluk platformunda bir canlı yayın serisi hazırlayarak konuklarınızı ağırlayabilir, böylelikle koçluk yolculuğunda tecrübelerinizi artırabilirsiniz. Bugüne kadar yapılan canlı yayınlarımızdan bazı örnekleri aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Çeşitli eğitim kurumlarında eğitimlere ve sunumlara katılabilirsiniz

Koru Koçluk ailesine katılarak üniversiteler, devlet okulları veya özel okullarda, dershanelerde ve sivil toplum kuruluşlarında duruma göre ücretli veya ücretsiz seminerler verebilir, sunumlara yapabilir, atölyeler gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce verdiğimiz seminerlerden bazılarını aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Koru Koçluk’ta eğitmen olabilirsiniz

İster koçluk ve diğer kişisel gelişim alanlarında isterse mesleki ve teknik konularda eğitim ve seminerler vermek ya da atölyeler düzenlemek istiyorsanız Koru Koçluk yanınızda. Siz de Koru Koçluk eğitmen ailesine katılarak bilgi ve tecrübelerinizi geniş kitleler ulaştırabilir, reklam ve tanıtım desteğinden yararlanabilirsiniz.

Koru Koçluk’ta eğitmen olmak için; CV nizi ve eğitim modülünüzü iletisim@korukocluk.com adresine gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız sizinle irtibata geçip eğitimlerinizden optimum verimi alabilmeniz için size yol gösterecekler ve size tanıtım desteği sağlayacaklardır.

Koru Koçluk eğitmen sözleşmesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Koru Koçluk Eğitmen Sözleşmesi

Koru Koçluk Etik İlkeleri ve Değerleri