ThetaHealing Yaşam Oyunu Eğitimini Tamamladık

Anasayfa < Koru Koçluk’tan Haberler > ThetaHealing Yaşam Oyunu Eğitimini Tamamladık

ThetaHealing eğitimlerinde kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Değerli eğitmenimiz Sühan Akgün hocamızdan “Yaşam Oyunu” eğitimini 25-26-27 Haziran’da tamamladık.

ThetaHealing® Yaşam Oyunu Semineri yaşamdaki başarının önündeki engelleri kaldırmanız için sizi durduran inançları değiştirmenizi ve zihninizi potansiyelinizin ulaşacağı başarı için yeniden programlamanızı sağlar.

ThetaHealing Yaşam Oyunu Semineri, ilk kez Japon Hiroyuki Miyazaki tarafından fikir olarak ortaya atılmış ve Vianna Stibal’ın teşvikleri ve katkıları ile bir eğitim semineri haline getirilmiştir.

Bu seminer iş ve maneviyat arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlanmış bir eğitimdir. Seminer tanıtıldığında, iş dünyasındaki insanlar, iş hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştıran inançları serbest bırakarak ve temizleyerek başarıyı görmeye başladılar. Buradan, seminer, ister iş ister kişisel olsun, hedefiniz ne olursa olsun, bu seminerin vizyonu hayata geçirdiğinin anlaşılmasıyla büyüdü. Seminerin temeli vizyonunuza odaklanırsanız, vizyonunuzun yaratılmasıyla ilgili inançları da serbest bırakırsınız fikrine dayanmaktadır.

Hiroyuki (Hiro) Miyazaki, “Discover Your Phoenix in the Game of Life” adlı kitabın yazarı ve Japonya’da aranan ilham verici bir topluluk konuşmacısı, şifa öğretmeni, koç ve danışmandır. En zorlu duygusal zorlukları iyileştirmek için icat edilen duygusal şifa tekniği Phoenix Blessing’in kurucusudur.

Hiro, finans sektöründe iş danışmanlığı ve proje yönetiminde on yedi yıllık deneyime sahiptir. 2001’deki 11 Eylül terör saldırısından sonra yaşamın anlamını sorgulamaya ve iç dünyasını keşfetmeye başladı, sonunda tutkusunu manevi ve duygusal alanda buldu ve manevi bir şifacı, öğretmen ve koç olmak için kariyer değiştirdi.

Başkalarına hizmet etmeye odaklanarak faaliyeti küresel olarak genişledi ve birçok kişiye özel oturumlar ve atölye çalışmaları aracılığıyla yardımcı oldu. Yazdığı kurs otuz beşten fazla ülkeye yayıldı. Hiro, Japonya’da doğup büyüdü.

Halen Los Angeles’ta yaşıyor ve uluslararası özel oturumlar ve kişisel gelişim atölyeleri sunuyor. Seyahat etmeyi, çeşitli kültürlerden insanlarla bağlantı kurmayı ve dünyanın harikalarını keşfetmeyi seviyor.