Sühan Akgün

Anasayfa Koru Coaching Magazine > Koru Coaching Magazine Yazarlar > Sühan Akgün


ThetaHealing® Master & Science Eğitmen Sühan Akgün

1954 yılında İstanbul’da kırmızı tuğlalı bir evde ortanca çocuk olarak dünya yaşamıma ve bu dünyada her şeyin geçici, yalnız sevginin kalıcı olduğunu keşfederek deneyimlerimi yaşamaya başladım.

Liseden mezun olunca dil öğrenmek amacıyla gittiğim İngiltere’de kendi ayaklarım üzerinde durmayı öğrendim. Döndüğümde THY’da kabin memuru olarak çalışmaya başladım. Aynı zamanda Atatürk Eğitim Enstitüsünde İngilizce Öğretmenliği eğitimimi tamamladım.

Evlendim ve oğlumu daha iyi büyütebilmek için, bana insanları koşulsuz sevmeyi öğreten uçuş hayatımı bitirdim. Uçuştan vazgeçmenin hediyesi olarak kızıma kavuştum ve öğretmenlik yaşamıma başladım. Uzun süre İngilizce öğretmeni olarak her yaştan insanın hayatına dokundum.

Kendimi bildiğimden bu yana altıncı his denilen derinden algılamaya sahiptim. Eşimle birlikte kişisel ve ruhsal gelişimimiz için seanslara, seminerlere, psikodrama, transandantal meditasyon gibi kalbimizin götürdüğü her eğitim ve etkinliğe katıldık.

Ne olduğunu, nasıl olduğunu bilme arayışım beni farklı öğretilere ve sonunda ThetaHealing® Tekniğine ulaştırdı. 2011 yılından beri bu teknikle mucize gibi gelen sonuçları isteyen herkesle paylaşıyorum, bu güzel yolculuğa başladığım ilk zamanlar Türkiye’de sadece dört egitmendik. Şimdi öğrencilerimin de eğitmen olması beni çok gururlandırıyor. Hayatımı daha mutlu ve doyumlu yapan ThetaHealing® Tekniğine teşekkür ediyorum.