Koru Koçluk 2. Avrupa Ödüllerine Layık Görüldü

Anasayfa < Koru Koçluk’tan Haberler > Koru Koçluk 2. Avrupa Ödüllerine Layık Görüldü

Koru Koçluk By Protokol Dergisince “Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Koçluk Projesine Ödülü”ne layık görüldü.

Koru Koçluk Gençler ve Koçlar Projesi kapsamında 1 Ekim 2021 – 12 Haziran 2022 tarihleri arasında 100 profesyonel koç ve 25 LGS ve YKS öğrencisi eşleştirilerek 25 hafta boyunca birebir sınav koçluğu yapılmıştı. Proje kapsamında ayrıca sınav velilerine yönelik olarak 8 ayrı seminer düzenlenmiş, sınav velilerine koçluk anlamında destek verilmiştir.

Dergi yayıncılığı alanında 5 yıldır hizmet veren, Türkiye’nin Protokol Dergisi ‘BY Protokol’ 2021 yılı Avrupa Ödülleri’nin 2’ncisinde Yurtiçi ve Yurtdışından Sanatçı, Akademisyen, Eğitmen, Siyaset ve Bürokratlar, İş İnsanları, TV Sunucuları ve birçok başarılı isimlerle buluşturdu. 15 Eylül 2021 tarihinde yapılan 2. Avrupa Ödül töreni, TRT’nin unutulmaz duayen Spikeri Zafer Kiraz’ın sunumuyla gerçekleşti.

İstanbul Cemile Sultan Korusu alanında yapılan ödül töreninde BY Protokol Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Yazıcı, “Bu ödül ile Avrupa ve Türkiye arasındaki bağı güçlendirip, yaşanan pandemi sürecinde akademisyenler ve iş insanları dahil olmak üzere pek çok sektör ve insanımızı alanlarında teşvik etmeyi amaçlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

By Prtokol Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Yazıcı’ya bu güzel organizasyon için ve projemizi ödüle layık gördüğü için teşekkür ederiz.