KORU KOÇLUK AKADEMİSİ

Anasayfa > Koru Akademi > Koru Koçluk Akademisi


Koru Koçluk Akademisi’ne hoş geldiniz.

Koçluk mesleğinde ilerlemek ve profesyonel bir koç olmak istiyorsanız Koru Koçluk Akademisi sizlerle.

Koru Koçluk Akademisi’nde (AC) Association for Coaching tarafından akredite edilmiş uluslararası onaylı koçluk eğitimlerini MYK Belgeli, PCC Koç Hasibe Sağlam‘dan ve diğer eğitmenlerimizden alabilirsiniz.

Ayrıca Koçluk Atölyelerimize katılarak koçluk yetkinliklerinizi geliştirebilir, süpervizyonlu koçluk seanslarına katılarak tecrübelerinizi artırabilirsiniz.

Koçluk mesleği sürekli gelişim isteyen, sosyal, kültürel ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi gerektiren dinamik bir meslektir. Bu alanda dünyadaki gelişmeleri Koçluk Makaleleri bölümümüzden, Blog Sayfalarımızdan veya Koru Coaching Magazine dergimizden takip edebilir, siz de makalelerinizi bu platformlarda paylaşabilirsiniz.

Koru Koçluk Akademisi değerli koçlarımız ve koç adaylarımız için bir kütüphane ve bilgi kaynağı olarak da hizmet vermektedir. Bu bölümümüzde koçluk mesleği ile ilgili temel dokümanları, kaynakları, bilgi ve belgeleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ulusal ve uluslararası meslek kuruluşlarında dair temel bilgilere de bu platformdan ulaşabilirsiniz.

Siz de Koru Koçluk Ailesine katılın. Koru Koçluk Ailesine katılarak koçluk mesleğinde güvenle ilerleyebilir, canlı yayınlarımız, kitap kulüplerimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz, diğer etkinlik ve faaliyetlerimizde yer alarak birikimlerinizi ve tecrübelerinizi artırabilir, network ağınızı genişleterek meslekte güvenle ilerleyebilirsiniz.

Koru Koçluk

Değişim, Dönüşüm, Gerçek Özgürlük

“İyi koçluk hayret verici potansiyelini sunacaksa, derinlemesine anlamayı ve çok fazla pratik yapmayı gerektiren bir yetenek hatta bir sanattır.”

John Whitmore

Performans İçin Koçluk