İstanbul Gönüllüleri Cibali Mahalle Evi Koçluk Atölyesi

Anasayfa < Koru Koçluk Projeler > Koru Koçluk Sosyal Sorumluluk Projeleri > İstanbul Gönüllüleri Cibali Mahalle Evi Koçluk Atölyesi

Koru Koçluk’un İstanbul Gönüllüleri ile birlikte başlattığı Mahalle Evleri Koçluk Projesi alınan güzel sonuçlar ve dönütler üzerine daha da genişletildi. Daha önce Sulukule Mahalle Evi’nde 4 hafta boyunca çocuklara yönelik pilot atölyeler gerçekleştirilmişti.

Proje bu kez eş zamanlı olarak Cibali Mahalle Evi, Zafer Mahalleevi, Örnektepe Mahalle evi olmak üzeri üç merkezde daha uygulamaya konuldu.

Pilot uygulamadaki 4 haktalık program bu kez 8 haftaya çıkarıldı. Birnci Modül atölye başlıkları olarak; Duygu Kumbarası, Kahramanın Kim?, Hayallerimin Dansı, Büyüyünce Ben olarak belirlendi. İkinci Modül’ün atölye başlıkları ise; Paylaşmak Güzeldir, Akadaşımı Anlıyorum, Sen ve Ben Çok Eğleniyoruz, Hikaye Anlatıyorum oldu

Projede gönüllü koçlar olarak Altan Seymen, Feray Erdaş, Hasibe Sağlam, Seçil Gürdil Daban, Zerrin Yaman Özmen, Rana Yıldırım, Şule Sönmez, Gözen Niron Kurt görev aldı.