Sağlıklı Kalın Harika Görünün

Admin tarafından tarihinde yayınlandı

Hafize Özdemir, Beslenme Koçu


Merhabalar Ben Hafize Özdemir. 20 yıla yakındır Amway serbest girişimciyim. İnsan gerçekten niyet ettikten sonra istediklerini niyete zaman içinde kavuşabiliyor.

Hep insanlara faydalı olmak gibi bir felsefem vardı. Amway iş sistemini ilk dinlediğimde kulağıma gerçekten çok cazip geldi. Amway kendimi geliştirme, para kazanma ve başkalarına yardımcı olma imkanı sunuyordu bana.

Amway’in sunduğu gıda takviyeleri 950’nin üzerinde bilim insanı, 75 laboratuvar ve kendine ait sertifikalı nutriway çiftliklerinde de yetiştirilen bitkilerden elde edilen beslenme destek ürünlerinde oluşuyor. Ayrıca 20 yıllık bir araştırmanın sonucunda elde edilen eSpring su arıtma cihazı çevreye ve insan sağlığına son derce duyarlı bir ürün. Burada birkaç ürünümüzden bahsetmek istiyorum.

Nutriway DOUBLE X

Nutriway DOUBLE X, 12 temel vitamin, 10 temel mineral ve değerli bitkisel besleyicilerin dengeli bir kombinasyonunu içeren bir takviye edici gıda ürünüdür. Günlük beslenmenize dahil etmenin her zaman kolay olmadığı meyve, sebze ve değerli bitkilerden elde edilmiş 21 bitkinin özel bir karışımı olan PhytoBlend™ ile zenginleştirilmiştir.

Nutriway DOUBLE X yeşil, beyaz, sarı, kırmızı ve mor olmak üzere 5 renk grubundan bitkisel besleyicileri sağlayarak beslenmenize çeşitlilik katar. Her bir renk grubu değerli bitkisel besleyiciler sağlar. Tüm bitkiler, zehirli kimyasallar ya da böcek ilaçlarının kullanılmadığı sürdürülebilir Nutriway™ çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Bu çiftliklerde sürdürülebilir tarımla yüksek besin değerlerine sahip güçlü ve etkili bitkiler üretilmektedir.

Nutriway DOUBLE X, stresli dönemlerde ya da mevsim değişikliklerinde genel zindeliği destekleyici temel besin ögelerini sağlar. Nutriway DOUBLE X potansiyel beslenme ve besin ögesi açıklarını kapatmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede iç dengenize yeniden kavuşabilir, doğal potansiyelinizi destekleyebilirsiniz.

Nutriway™ Vitamin B Plus

Nutriway™ Vitamin B Plus ile kolaylıkla enerjik kalabilirsiniz. B vitaminleri normal enerji verme metabolizmasını destekler, yorgunluğun ve bitkinliğin azaltılmasına yardımcı olur.

Nutriway™ Vitamin B Plus güne canlanmış olarak başlamanız ve sekiz saat süreyle enerji seviyelerinizi korumanız için anında B vitaminleri desteği sağlar. Ayrıca B12 ve B6 vitaminlerinin de bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkı sağladığı ve hayatınızı dolu dolu yaşamanız için ihtiyaç duyduğunuz günlük desteği almanıza yardımcı olduğu bilinmektedir.

Tüm temel sekiz B vitamininden %100 BRD (Beslenme Referans Değeri) tek bir tabletle sağlanır ve çift etkili teknoloji sayesinde besin ögeleri ideal zamanda optimum emilim için salınır.

Espring Su Aritma Cihazı

ESpring Su Arıtma Sistemi ile artık plastik şişe sularını almanıza gerek yok! Espring İçme suyunda bulunan ve hastalığa neden olan bakteri ve virüsleri %99,99 oranına kadar etkili bir şekilde yönetir, üremelerini kısıtlar veya önler. Potansiyel sağlığı etkileyen 140’tan fazla kirletici dahil olmak üzere 160’ın üzerinde kirleticiyi etkin bir şekilde azaltır. Buna partiküller (silt, kum, boru tartarı), organik kimyasallar

(pestisitler, PCB’ler gibi), inorganik kimyasallar (kurşun, cıva gibi) ve mikrobiyolojik maddeler (bakteri, virüs, protozoa) de dahildir.

Musluk suyu ayrıca farmasötik ve veterinerlik ürünleri de içerebilir. Kalsiyum, magnezyum ve florür gibi sudaki faydalı mineralleri korur. Musluk suyundaki mikroplastikleri 0,2 mikrona kadar filtreler. Klor ve kloramini etkin bir şekilde azaltarak suyun tadını, kokusunu ve berraklığını iyileştirir.

ESpring kolaylık ve işlevsellik için bir yardımcı muslukla beraber sağlanır. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Karbon blok filtresi insan saçından 300-500 kat daha küçük parçacıkları 0,2 mikrona kadar etkin bir şekilde azaltır.

Su sağlıklı yaşam kaynağıdır. Fiziksel ve zihinsel olarak en iyi durumda olmanıza yardımcı olur. Hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlar. eSpring Su Arıtma Sistemlerinden akan su, en temiz halindedir. Tadı harikadır ve mineral bakımından zengindir. Hem aileniz hem de gezegen için yararlı olacak şekilde sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak suyun keyfini çıkarabilirsiniz?

Hafize Özdemir, Beslenme Koçu

Koru Coaching Magazine 2023 Ekim Sayısı