Access Bars

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > Access Bars

1990’ların başında Gary Douglas tarafından ortaya çıkarılan Access Bars, kafa üzerindeki 32 noktaya hafif dokunuşlarla uygulanan bir enerji terapisi ve insanların yaşam algısını etkileyen spiritüel bir öğretidir.

Access Bars Erişim Noktaları

Access Bars, baş üzerindeki 32 belirli noktaya elle uygulanan bir enerji seansıdır. İnsanların kendi değişimlerine ve yaşamlarındaki olasılıklara açık olmalarına yardımcı olan bir uygulama olarak görülür.

Acsess Bars öğretisine göre vücudumuza bağlı bu 32 nokta, herhangi bir zamanda oluşturduğumuz veya aldığımız düşünceleri, fikirleri, inançları ve bakış açılarını depolar.  Bu noktalar doğrudan vücudumuzla bağlantılıdır. Barlar çalışmaya başladığında, düşünce, duygu ve enerjilerin hücrelerimiz üzerindeki etkilerini serbest bırakırlar.

Barlar Nasıl Çalışır?

Access Bars seanları ile beynimizde depolanan kutupluluğun elektrik yükü ortadan kalkar ve barlarımız çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar.

Çubuklara hafifçe dokunulduğunda, beyin dalgaları aslında yavaşlayarak, çocukluktan veya başka yaşamlardan kaçtığınız davranış kalıplarına, inanç sistemlerine ve bakış açılarına erişmenizi sağlar. Beyin dalgasının dikkat modu olan beta dalgalarından rahat/uykuya dalma modu olan alfa/teta dalgalarına geçişi. Beyin dalgası ölçümü, Erişim Çubuklarını aldıktan sonra beyin tutarlılığının arttığını gösterir. Erişim Çubukları beyin performansını optimize eder, konsantrasyon yeteneğini artırır ve duygusal dengeyi geliştirir.