Access Bars Eğitimleri

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > Access Bars > Access Bars Eğitimleri

Müşterileriniz için yapabileceğiniz iyileştirmeyi geliştirmenin bir yolunu arayan bir vücut çalışanı, masaj terapisti, masör, pratisyen, tıp doktoru veya hemşire misiniz?

Halihazırda sahibi olduğunuz bir sağlıklı yaşam veya güzellik işini büyütmek mi istiyorsunuz yoksa yeni bir sağlıklı yaşam veya güzellik işi mi kurmak istiyorsunuz?

Müşterilerinizi memnun eden benzersiz bütünsel hizmetler sunarak işinizi farklılaştırmak ve işletme gelirinizi artırmak ister misiniz?

Öğrettiğimiz uygulamalı teknikler, herhangi bir sağlık ve zindelik profesyoneline büyük bir katkı sağlar ve sağlık, zindelik ve güzellik endüstrisindeki herhangi bir işletmeye harika bir katkı sağlar.

Access Bars Eğitimleri 8 eğitimden oluşan Çekirdek Eğitimler ve 4 eğitimden oluşan Tematik Eğitimlerinden oluşmaktadır. Tematik Eğitimlerden bazıları şunlardır.

Çekirdek Eğitimler

1- Acces Bars Uygulayıcı Eğitimi

Kişiye özel Access Bara seansları almanın yanı sıra eğitimlerini de alarak Access Bars’ın nasıl yapılacağını öğrenebilir ve  Accsess Bars uyguayıcısı olabilirsiniz.

Acces Bars seansı ve dersi için seçeceğiniz kolaylaştırıcı yetkili, lisanslı ve Access Bars aktif kolaylaştırıcı sertifikasına sahip olmalıdır.

Seminer yaklaşık sekiz saat sürmektedir. Bu seminer sırasında iki kere bars uygulaması alıp, iki kere de bars uygulaması yapılmaktadır.

Access Bars, herhangi bir önkoşul içermeyen bir günlük bir derstir. The Bars’ı Öğrenmek herkese açıktır.

Bir Access Bars Eğitiminin tamamlanmasının ardından Sertifikalı Access Bars® Uygulayıcısı (BP) oluyorsunuzu. Müşterilerinize, ailenize ve arkadaşlarınıza Access Bars seansları sunabilirsiniz.

Dünyadaki herkes için mümkün olan bir huzur ve rahatlama vardır ve Access Bars adı verilen bedenler için basit bir işlemin alınması tamamen kolaylıkla gerçekleşebilir.

Hepsinden iyisi, öğrenmesi zor değil Access Bars tekniğini öğrenerek veya alarak , kendinize ve müşterilerinize, arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza ihtiyaç duyduğunuz özeni, nezaketi ve ilgiyi tamamen kolaylıkla verebilirsiniz.

2- Foundation (Temel Eğitim)

Temel eğitim sınıfı, gerçekliğinizin ne olduğunu düşündüğünüzün temelini yıkmak için tasarlanmıştır, böylece işinize yarayan gerçekliği yaratabilirsiniz.

Ne istiyorsun? Neyin farklı olmasını isterdin? Daha fazla neşe ister misiniz? Daha eğlenceli? Daha kolay mı? Sabahları şükran duygusuyla uyanmak ister misiniz… gezegende olmaktan mutlu olmak?

Bu eğitim almanın ön koşulu Access Bars eğitimini almış olmaktır.

3- Choice of Possibilities (COP) – Olasılıkların Seçimi

Sizin için gerçekte neyin mümkün olduğunu görmeye başladığınız ve onu yaratmak için gereken tek şeyin seçiminizin olduğunu fark etmeye başladığınız yer. 

Hayatınız artık sınırlamalarla ilgili olmak zorunda değil. Aynı eski şeyi yeniden yaratmakla ilgili olmak zorunda değil. Hayatınızın aslında nasıl olmasını istediğinizin farkındalığına sahip olabilirsiniz ve Olasılıklar Seçimi dersinde, onu seçip yaratmanız için size güç veren araçları alırsınız.

Seçim, tüm yaratımın başlangıcıdır. Her seçim yaptığında, seçimin yüzünden hayatında bir şeyler belirir. Doğru ya da yanlış seçim yok. Sadece seçim var.

Seçiminiz her şeyi değiştirebilir. Seçim yolculuğuna başlamaya hazır mısınız? Gerçekten yaşamaya ve başka nelerin mümkün olduğunun sorusu olmaya hazır mısınız?

4- Energetic Synthesis of Being (ESB) – Varlığın Enerjik Sentezi

Ya artık kendin de dahil olmak üzere hiç kimseden ya da hiçbir şeyden ayrılmak zorunda kalmasaydın? Ya hepsine sahip olsaydınız… ve hepinize şimdi başlayarak?

Dain Heer tarafından özel olarak yürütülen bu 3 günlük ders boyunca, hayatınızı yepyeni bir enerjik platformdan yaratmaya davet edileceksiniz: ESB sınıfı, varlığınızın geride bıraktığınız veya geride bıraktığınız bölümlerine erişmenizi sağlar. .

Siz ve bedeniniz, daha önce deneyimlediğiniz her şeyin ötesine geçen bir varlık ve enerjisel farkındalık düzeyiyle tanışacaksınız. Vücudunuzdaki moleküller değişmeye başlayabilir ve dünyada farklı bir olasılık için katalizör olduğunuzun farkına varırsınız!

5- Intensive – Yoğun

Bir maceracı ve her zamankinden daha büyük olasılıklar arayan biri misiniz? Daha önce hiç düşünmediğiniz soruları sormaya istekli misiniz? Ve hayal edebileceğinizden daha fazla değişiklik almaya hazır mısınız? Öyleyse, 6 Günlük Intensive tam size göre olabilir!

Bu sınıfların kuralları, biçimleri veya yapıları yoktur. Gary ve Dain, sorduğunuz herhangi bir konu için tartışacak ve süreçler oluşturacaktır. Hiçbir soru reddedilmez ve hiçbir konu yasaklanmaz; her şey dahildir. Bu, kendinizi ve sınırsız genişleme olasılıklarını samimi ayrıntılarla ve acımasız bir dürüstlükle keşfedeceğiniz bir sınıftır.

6- Being You, Changing the World Class – Kendin Ol, Dünya Klasını Değiştir

Kaç kez tuhaf olanın sen olduğunu hissettin ve “kalıba uymak” için kendini değiştirseydin her şey çok daha kolay olurdu?

Ya bunların hiçbiri doğru değilse? Ya tam olarak gereken değişiklik sizseniz?

Kendin Ol, Dünya Klasını Değiştir, seni otomatik pilotta geçen bir hayattan tamamen canlı olmaya götürmek için tasarlandı !

Bu sınıfın herhangi bir ön koşulu yoktur ve her etkinlik, gelmeyi seçen kişiler tarafından benzersiz bir şekilde oluşturulur. Birlikte, Dain’in kolaylaştırıcılığının yanı sıra alıştırmalar, evde oyun oynama zamanı ve olduğu gibi kalma alanını içeren bir maceraya atılacağız.

İzin verirseniz, Kendiniz Olmak, Dünya Klasını Değiştirmek size başka hiçbir yerde bulamayacağınız ve hayatınızın geri kalanında sizinle kalacak enerjik bir var olma deneyimi verebilir. 

7- Symphony

Enerjilerle ilgili kapasitelerinizin benzersiz olduğunun farkında mısınız? Dünyayla rezonansa girme şeklinizin fantastik, olağanüstü ve mutlak bir hediye olduğunu biliyor musunuz?

Dr Dain Heer, herkesin istediği değişikliğin ortaya çıkmasını sağlayan bir alan yaratmak için sınıftaki varlıklar ve bedenlerle eş zamanlı olarak çalışır.

Tek kişi ile çalışırken herkes bu değişime davet edilir. Siz ve bedeniniz, daha önce deneyimlediğiniz her şeyin ötesine geçen bir varlık ve enerjisel farkındalık düzeyiyle tanışacaksınız.

Olasılıklar Senfonisi (SOP) bu, Varlığın Enerjik Sentezinin (ESB) ötesine bir adım atılır. Enerjilerin yakından farkına varacak ve hayatınızı, yaşamınızı ve tamamen farklı bir realiteyi yaratmak için onları gerçekten nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz!

8- Maestro

Yürüyen olasılıkların patlaması mısınız?

Eşsiz rezonansınızı yükseltmeye ve ötesine geçmeye hazır mısınız?

Oynamak için daha da büyük bir alan ister misiniz? Daha önce görülmemiş, konuşulmamış ve duyulmamış enerjilerle açılan, keşfeden ve dans eden bir alan mı?

Ya mucizelerin ustası olma kapasiteniz varsa?

Cevabınız evet ise, bunu her zaman olmanız gereken Maestro olma davetiniz olarak kabul edin.

Access Bars Tematik Eğitimler

Body Classes

Uzmanlık Eğitimleri şunlardır:

 • Access Body Process class
 • Access Energetic Facelift 
 • Access 3-day Body Class
 • Access Advanced Body Class 
 • Access Abuse Hold Class

Access Special Classes – Access Özel Sınıflar

 • Advanced Facilitator – İleri Kolaylaştırıcı
 • Talk To The Entities – Varlıklarla Konuş
 • Joy of Business – İş Sevinci
 • Being You Adventures – Kendin Olma Maceraları
 • Relationships Done Different – Farklı Yapılan İlişkiler
 • Right Voice For You – Sizin İçin Doğru Ses
 • Right Recovery For You – Sizin İçin Doğru İyileşme
 • Access X-Men – X-Men’e Erişin
 • Right Riches for You – Sizin için Doğru Zenginlikler
 • Right Body For You – Size Uygun Vücut
 • Conscious Horse Conscious Rider – Bilinçli At Bilinçli Binici
 • Inspired Classes – İlham Veren Dersler
 • Wealth Creators Anonymous – Anonim Servet Yaratıcıları
 • Talk to the Animals – Hayvanlarla Konuş
 • Energetic Synthesis of Structural Embodiment (ESSE) – Yapısal Düzenlemenin Enerjik Sentezi (ESSE)
 • Pragmatic Psychology – Pragmatik Psikoloji
 • Conscious Parents Conscious Kids – Bilinçli Ebeveynler Bilinçli Çocuklar