Access Bars Seansı

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > Access Bars > Access Bars Seansı

Bir Access Bars Seansı veya sık sık anıldığı şekliyle Barlarınızı çalıştırmak, artık size hizmet etmeyen düşünceleri, hisleri, duyguları, inançları ve sınırlayıcı programları salıvermeye başlar.

Seans sırasında 32 Bar noktasına hafifçe dokunulur. Bu süreç, beyninizde depolandığı şekliyle düşüncelerin, duyguların, duyguların, fikirlerin, inançların, mülahazaların ve kararların elektromanyetik yükünü veya polaritesini serbest bırakmaya başlar.

Tipik olarak, bir masaj masasına uzanırsınız veya sıfır yerçekimi sandalyesine oturursunuz. Herhangi bir giysiyi çıkarmaya gerek yoktur. Sadece baş, eller ve ayaklara (isteğe bağlı) dokunulur. Bazen vücut ısınız değişebileceğinden, yanınızda bir battaniye olması güzel. Seanslar genellikle 45 ila 90 dakika sürer. Tanıtım veya tadım seansları tipik olarak 20 dakikadır.

Barlar her yerde çalıştırılabilir; gürültülü bir ortam Barların çalışmasına engel olmaz. Hastanelerde, parkta, açık havada, ofislerde, havaalanlarında, uçaklarda ve diğer çeşitli yerlerde Barlar işlettirilebilir.

Access Bars, sizi yaşamınızın ve bedeninizin farklı alanlarında sınırlayan yüzbinlerce bakış açısını serbest bırakan uygulamalı bir süreçtir. Bu alanlar arasında beden, yaşlanma, şifa, cinsellik, para, neşe, üzüntü, farkındalık, kontrol, yaratıcılık ve daha pek çok şey bulunur. Tüm bu alanlarda daha fazla özgürlüğe sahip olmak nasıl bir şey olurdu? 

Barlarınızı çalıştırmak rahatlatıcı ve besleyici bir süreç olma eğilimindedir. En kötü ihtimalle harika bir masaj yaptırmış gibi hissedeceksiniz. En iyi senaryo, tüm hayatınız tamamen kolaylıkla daha büyük bir şeye dönüşecek!

En sık bildirilen şey, derin bir rahatlama hissinin olduğudur. Pek çok insan, çok gürültülü bir ortamda bile uykuya dalar. Bazı insanlar kendilerine gelen görüntülere sahiptir, diğerleri renkleri görür veya vücutlarında vızıltı, karıncalanma, sıcaklık, seğirme veya titreme gibi hisler hisseder.

Herkes farklıdır, dolayısıyla “normal” bir Access Bars Seansı yoktur. Aynı kişiyle tekrarlasanız bile her seans farklı olacaktır. Access Bars’ın sizin için nasıl olacağını öğrenmenin en iyi yolu, kendiniz denemektir!