Access Consciousness

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > Access Bars > Access Consciousness

Yaşadığımız dünyada tüm yaşam kalitemizi ve seçeceğimiz geleceği, bakış açımız ve yargılarımız, insanlardan isteyerek ya da istemeyerek satın aldığımız bilgiler ve bu işlerde ezbere öğrendiğimiz sonuçlar belirliyor. Access Consciousness farkındalığımızın farkına varmamızı enerjik ve alternatif tıp gibi bir dizi faydalı araç ve süreçten oluşan bir kişisel gelişim yaklaşımıdır.

Gary Douglas tarafından kurulan ve masör Dr. Dain Heer’in katkılarıyla geliştirilen Access Consciousness, enerji terapileri ve yaşam algınızı etkileyen öğretilerden oluşmaktadır.

Temel olarak Access Consciousness, insanları farklı olasılıkları görmeleri için güçlendirmek, onlara ilham vermek, bildiklerini bilmelerini sağlamak ve seçim hakları konusundaki farkındalıklarını arttırmakla ilgilidir. 

Access Consciousness, arzuladığınız şeylere ulaşmak ve hayatınızda değiştirmek istediğiniz ancak şimdiye kadar değiştiremediğiniz şeyleri, farklı ve daha kolay bir yöntemle değiştirmek için araçlar ve sorular sunmaktadır. Bildiğinizi bilmeniz için sizi güçlendirir ve size tamamen farkında olmanız ve gerçekte olduğunuz bilinçli varlık olarak işlev göstermeye başlamanız için yöntemler sunar. Pratik, dinamik ve pragmatik olan bu teknikler, günlük hayatınızda daha bilinçli olmanızı ve alıp kabul etmenin önüne koyduğunuz tüm bariyerleri ortadan kaldırmanızı yardım eder.

Access Soruları

Ya her zaman bir soru sorsaydın? Ya bir soru, doğru ya da yanlış bir cevap almakla ilgili değil, size birden çok seçenek sunan bir farkındalık elde etmekle ilgiliyse? 

Ne kadar çok soru sorarsanız, o kadar çok seçeneğiniz olur ve olasılıkların o kadar çok farkına varırsınız. Nasıl “soru” olabileceğinizi Access Consciousness ile  keşfedebilirsiniz.

What if? – Farzedelim?

Çoğumuz tüm hayatımızı cevabı arayarak geçiririz. Doğru yapmak için. Yanılmamak için. Ya başka bir şey mümkünse? Ya soru olmak, aradığınız cevapsa? Bir soru her zaman güçlendirir, bir cevap her zaman güçsüzleştirir.

Access’teki temel bir araç, tüm olasılıkları keşfetmekle ilgili soru olarak yaşamaktır.  Merakın serüvenine açık olduğunuzda her şey mümkün hale gelir ve yaratmak ya da değiştirmek istediğiniz her şey kolaylıkla gerçekleşebilir.

Tek önemli fark, sorduğunuzda bunun gerçek bir soru alanından olması gerektiğidir. Soru işareti eklenmiş bir cevap değil. Açık uçlu bir soru, farklı olasılıklara, sonsuz olasılıklara kapı açar.  

  • “Benim neyim var?” “Benim için doğru olan ne, anlamıyorum?”
  • “Daha kötüsü olabilir mi?” “Bundan daha iyi nasıl olur?” diye sorun.
  • “Burada hiçbir şey değişmeyecek” diye karar vermek yerine, “Daha önce hiç düşünmediğim ne olabilir?” diye sorun.

Bir soru sormak size neyin mümkün olabileceği ve yapabileceğiniz seçimler hakkında bir farkındalık verir. Çözüm aramak, doğru yanıtı aramanızı sağlar. Neredeyse hiçbir zaman doğru bir cevap yoktur ve bu nedenle, size en çılgın hayallerinizin çok ötesinde bir dizi olasılık gösterecek sorular sormak yerine, neyin mümkün olabileceğini düşünmeye kendinizi bağlarsınız.