Jean Adrienne Arınma Sistemi

Admin tarafından tarihinde yayınlandı

Dilek Boyraz

Profesyonel Koç – ACC, JAAS Uygulayıcısı ve Eğitmeni

“Bazı şeyleri gözler göremez, kulaklar duyamaz ama üst alemlerde muazzam bir dönüşüm yaşanmaktadır”

Jean Adrienne Arınma Sistemi (JAAS) Psikolog Jean Adrienne tarafından geliştirilen ve kendisine kanallık yoluyla gelen bir tekniktir. Çalışma boyunca danışan ve uygulayıcı kendi ilahi hattına girer ve kas testi ile yüksek benlik aracılığıyla gelen bilgiler ışığında seans yapılır. Seans konusu gündeminizde olan her şey olabilir ancak gündeminiz olan konuya sadece ve sadece sistem izin verirse çalışabilir.

JAAS’ta konuyla ilgili problem her ne ise kaynağında anında çözülür. Burada kaynak siz olmayabilirsiniz. Bir ata, doğum travması, geçmiş yaşam, bir partner olabilir. Çalışmada kaynağı bulduktan sonra kaynağın yaşamış olduğu olayları tek tek öğreniyoruz. Sonrasında ise sizin bu kaynağa dolanık olmanızdan dolayı ruhunuzun nasıl tepki verdiğini öğreniyoruz. Konuyu, kaynağı, olayı ve ruhunuzun verdiği tepkiyi belirledikten sonra arındırma kısmına geçiyoruz. Eğer çalışma devam seansı verirse, işlem süresi bitiminde yine aynı konuya çalışılır. Devam seansının gelmesi problemin çözülmediği anlamına gelmez.

Bilinçaltımız katman katmandır. O gün yapılan çalışmayla sizin en yüksek hayrınıza olacak şekilde çözülüm sağlanır ancak daha derine inmek gerekebilir. Devam seansının olmaması o konuya bir daha çalışılmayacak anlamına gelmez. Örneğin; iş yaşamanızla ilgili bir seans alıyorsunuz ve kaynak ata çıkıyor. Seans sonrası olması gereken çözülüm sağlanmıştır ve şifa anda gerçekleşir. Daha sonra aynı konu yine hayatınızda yer almaya başlayabilir. Bu kez konuyla ilgili başka bir katmanın temizlenme zamanı gelmiştir. Yüzeysel olan konular daha kolay dönüştürülebileceği gibi derinlerde olan çalışmalar için sabretmek önemlidir. İlahi boyutta her şey olması gerektiği zamanda ve şekilde olur. Burada önemli olan, Yaradana teslim olmak ve akışa müdahale etmemektir.

JAAS ile hayat yolunuzdaki tıkanıklıklar, hastalıklar, süregiden döngüler, fobiler üzerine çalışabileceği gibi para, eşya, ev, araba konuları üzerine de çalışılmaktadır. Örneğin; istediğiniz evi satın alabilmenin önündeki engelleri arındırmayı talep edip bu duruma sebep olan kaynak bulunur ve arındırma çalışması yapılır. Kaynak siz olmayabilirsiniz. Bir atanız, doğum anı travmanız ya da şu anda enerjetik olarak dolandığınız bir kişi ya da yeteneklerinizi bıraktığınız bir yer veya bilinçaltınızda yer alan bir kayıt olabilir. Ayrıca mekân, eşya ve ev gibi nesnelerdeki olumsuz enerjileri arındırmak için de çalışma yapılabilir. Her bir nesnenin enerjisi bulunmaktadır ve bazen sebepsiz baş ağrıları, üzerinde ağırlık hissetme gibi durumlar söz konusu olabilir. JAAS ile her biri çalışılabilir. En güzeli ise, çalışmayı Yaradana teslim ederek “Şu an ihtiyacım ne ise ona çalışmaya niyet ediyorum.” diyerek tam bir teslimiyetle mucizelere şahit olabilirsiniz. Yaradan ihtiyacınız olan her şeyi en iyi şekilde bilendir…

Özetle JAAS; size ait olmayan, sizinle başlamayan, karmadan, atalardan gelen aktarımları, sizi engelleyen, durduran, harekete geçmenizin önünde duran konuları, bir şey var ama anlam veremiyorum dediğiniz durumları, Öz’ünüzle bir olmak, potansiyellerinizi ve yeteneklerinizi ortaya koymanıza engel olan blokajları hem tanımlamak ve her birinin kaynağına gidip soyut olanları somut hâle dönüştürmek için kullanılan harika bir şifa tekniğidir. Ve bu işlem, ruhunuzun kaldırabileceği en nazik ve hafif şekilde yapılır.

JAAS, iki aşamadan oluşan bir eğitimdir. 1. Aşama Güçlendirme Eğitimi’ni benim gibi eğitmen olan kişilerden alabilirsiniz. On iki saatten oluşan bir eğitimdir ve eğitim sonunda Jean Adrienne tarafından gönderilen uluslararası sertifika verilmektedir. Artık hem kendinize hem çevrenize seans yapabilirsiniz. Uygulaması çok kolay ve keyifli bir tekniktir. Eğitim aldıktan altı ay sonra eğitmen olmak için Jean Adrienne’den eğitim alabilirsiniz. Burada altı aylık bir süreç vardır çünkü bu süreçte birinci eğitimi bolca pratik edip sindirmeniz çok önemlidir. Jean Adrienne’den eğitim aldıktan sonra siz de eğitmen olabilirsiniz.

JAAS, benim hayatımı dönüştüren muazzam tekniklerden biridir ve yaptığım tüm danışmanlıklarda nokta atışı maddeler geldiğinde sisteme bir kez daha hayran kalıyorum. Dilerim ki sizin için en güzel zamanda, en iyi ve en yüce şekilde ruh anlaşmanız olan kişiyle JAAS’ı deneyimlersiniz. Mucizeler dokunsun hayatınıza…

Dilek Boyraz, ACC

JAAS Uygulayıcısı ve Eğitmeni, ThetaHealing Uygulayıcısı, Numerolog, Çevirmen

Koru Coaching Magazine, 2023 Nisan sayısında yayınlanmıştır.