Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > ThetaHealing Atölyeleri > Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi

Merhaba Sevgili Dostlar

Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyelerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Yoğun talep üzerine altıncısı 26 Ağustos – 17 Eylül tarihleri arasında yapıyoruz.

Sizi de bekliyoruz 🙂

Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi Nedir?

Sevgili dostlar, sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için sadece bir diyet programını takip etmek ve fiziksel aktivite içinde bulunmak bazen yeterli olmayabiliyor. Özellikle kilo verme sürecinde kişinin psikolojik durumu ve ruh hali de önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Zaten sıkı bir diyet ve fiziksel aktivite için en önemli şeylerin başında güçlü bir iradeye ve motivasyona sahip olmak geliyor. İşte tam bu noktada “Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi” sizin yardımınıza koşuyor.

Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi ile birlikte bir grup bilinci ve arkadaşlığı içinde hem bir birimizi motive edeceğiz hem de kilo vermemizin önündeki psikolojik engelleri aşacağız. Motivasyonumuzu etkileyen en önemli unsurlar aslında bilinçaltı kayıtlarımızda ve kök inançlarımızda saklı. Bilinçaltımızdaki bu olumsuz kayıtların farkına vardıkça ve bunları olumlu kayıtlarla değiştirdikçe hiç zorlanmadan kilo verdiğinizi fark edeceksiniz. Vücudumuzu yöneten Derin Bilinçaltımız bizi koruma ve hayatta tutma güdüsüyle hareket ettiği için hücrelerimize sürekli yağ depolama talimatı veriyor ve böyle bir bilinçle hareket eden vücut organizmamız kilo vermeyi bir tehlike olarak görüyor, sonuçta bin bir zahmetle verdiğimiz kiloları çok kısa bir sürede maalesef geri alıyoruz.

Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi ile Zihnimizi Nasıl Yönlendireceğimizi Öğreniyoruz

Her şey zihnimizde başlıyor. Zihnimizin işleyişinin ne kadar farkında olursak onu o kadar kolay yönlendirebiliriz. Zihnimizde düşünceler bir biri ardına sürekli akıp gider ve bu da biz farkına varmadan bilinçaltı kayıtlarımızı etkiler. Zihnimizin kontrolünü ele aldığımız ölçüde bilinçaltı kayıtlarımızı da değiştirebilme şansımız var.  

ThetaHealing Teknikleri ile His Yüklemesi Nedir?

ThetaHealing yöntemi bilinçaltı kayıtlarımıza ulaşmamızı sağlayan, olumsuz bilinçaltı kayıtlarını olumlu olanlarla değiştirmemizi sağlayan etkili bir meditasyon tekniğidir. Bu meditasyonda beyin dalgalarını Theta frekansına çıkarak bilinçaltına etkili bir şekilde ulaşabiliyoruz. Böylece ideal kilomuza ulaşmamızı  engelleyen olumsuz kök inançlarımızı değiştiriyoruz. Thetahealing ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayınız.

JAAS Tekniği ile Kilo Vermenin Önündeki Engelleri Kaldırma

JAAS tekniği kişinin yüksek benliğine ulaşmasını sağlayan spiritüel bir tekniktir. Bu teknik sayesinde bilinçaltı kodlarımızın oluşmasını sağlayan etkenlere ulaşamaya çalışıyoruz. Bunlar atalarımızdan aktarılan veya çocukluğumuzdan kalan çeşitli travmalar olabilir. Terk edilme, değersiz hissetme, tek çocuk olma, reddedilme, boşanma, kovulma, travmatik göç hikayeleri, savaş, açlık, kıtlık gibi travmalar kişisel ve toplumsal bilinçaltında derin izler bırakır. JAAS tekniği ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayınız.


Healy Frekans Cihazı Nedir?

Healy frekans cihazı biyoenerjik alanınızı uyumlu hale getirmek üzere tasarlanmış bir frekans cihazıdır. Healy cihazı ile biyoenerjik alanınızı yaşamınızın birçok önemli alanı ile uyumlu hale getirebilir ve bütünsel sağlığınızı korumuş olursunuz. Bütünsel Sağlık, beden, zihin ve ruhun birlik ve uyum duygusu olup sıhhat ve canlılık ile hayatta tam kapasiteyle yaşamanız demektir.

Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyemizde Healy Frekans Cihazını kullanarak enerji auramızı analiz edip enerji blokajlarınızı kaldırılacağız.

Healy Frekans Cihazı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayınız.

Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi Size Ne Sağlar?

 • Grup bilinci içinde birbirimizi motive eder ve kolaylıkla kilo verebiliriz.
 • İdeal kilomuzda sabit kalabilmenin yollarını öğreniriz.
 • Sağlıklı beslenerek kilomuzu kontrol etmeyi öğreniriz.
 • Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi ile zihnimizin işleyişini ve onu yönetebilmeyi öğreniriz.
 • Bilinçaltı kayıtlarımızın ve kök inançlarımızın kilo almakla ilgili bağlantısını çözeriz.
 • Atalarımızdan veya çocukluktan kalan travmalarımızın kilo almakla ilgili bağlantısını çözeriz.
 • Aura analizi yaparak vücudumuzdaki enerji blokajlarımızı çözeriz.
 • Duygusal açlığımızı çözeriz.

Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi İçeriğinde Neler Var?

 • 21 günlük yapacağımız atölye; kilo bilinci kök inançlarını değiştirmek ve kilo vermek üzere tasarlanmıştır.
 • Hergün; Thetahealing His Yüklemeleri ses kayıtlarından yapılacak, Healy Cihazı ile Frekans gönderilecektir.
 • 8 adet Jaas Seans kaydı gönderilecek.
 • Her Webinarda canlı Jaas Seansı yapılacak ve Thetahealing His Yüklemeleri ile tamamlanacaktır.
 • Program 4 akşam canlı, 21 gün Telegram grubundan takip edilecektir.

Hızlı kilo verme isteğinde olanlar, ideal bedeninde yaşamına devam etmek niyetinde olanlar, hücresel beslenme yöntemiyle yaşam tarzlarını değiştirebilecekleri Maraton gruplarına alınacaktır.

Yaza Hafif ve Fit girmek, gelecek yaza ZATEN Hafif ve Fit olmaya niyet edenler hemen Hafif ve Fit Kilo Ritim Atölyesi linkinden biletlerini satın alabilirler.

İletişim ve kayıt için 545 250 45 08 den ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle 💜💜