Healy Frekans Cihazı

Anasayfa < Koru Koçluk’tan Haberler > Healy Frekans Cihazı

Healy frekans cihazı biyoenerjik alanınızı uyumlu hale getirmek üzere tasarlanmış bir frekans cihazıdır.

Apple veya Android akıllı telefon üzerinden kontrol edilebilen Healy, küçük ama çok yönlü bir cihazdır.

Healy cihazı ile biyoenerjik alanınızı yaşamınızın birçok önemli alanı ile uyumlu hale getirebilir ve bütünsel sağlığınızı korumuş olursunuz.

Bütünsel Sağlık, beden, zihin ve ruhun birlik ve uyum duygusu olup sıhhat ve canlılık ile hayata tam kapasiteyle yaşamanız demektir.

Bir Healy cihazlarında ihtiyaca göre tasarlanmış Individualized Microcurrent Frequency [Kişiselleştirilmiş Mikroakım Frekansı] (IMF) programları bulunmakta olup kullanım amaçlarına göre farklı sürümleri bulunmaktadır. Her bir Healy cihazınd biyoenerjik alanınızın belirli yönlerinin uyumlu hale getirilmesi için bir dizi Healy IMF program grubu bulunmaktadır.

Her bir program grubu, belirli bir uygulama alanına özel birkaç Healy IMF programını içerir; örneğin “Güzellik” veya “İş”.

Healy IMF programları, nerede olursanız olun 20 dakikalık bir uygulamadan sonra sizi destekleyebilir: spor yaparken, rahatlarken, işte, evde veya hareket halindeyken.

Healy’yi Kullanmak Çok Kolay

Sıhhatinizi Healy ile Desteklemekten Sadece 3 Adım Uzaktasınız

Ücretsiz Healy uygulamasını, HealAdvisor uygulamasını ve HealAdvisor Analyse uygulamasını Google Play Store’dan veya Apple App Store’dan indirin. Bunları akıllı telefonunuza yükleyin ve kurulum talimatlarını takip edin.

Healy cihazınızı açın ve akıllı telefonunuzun Bluetooth bağlantısını etkinleştirin. Akıllı telefonunuzu Healy cihazınıza bağlamak için, Healy uygulamanızın size verdiği talimatları takip edin. Bu, tüm Healy programlarınıza ve uygulamalarınıza erişmenizi sağlayacaktır.

Healy uygulaması, Healy cihazınızdaki mevcut IMF programlarının bir listesini görüntüler. Tercih ettiğiniz bir programı seçin, program Healy donanımınıza iletilecektir ve yoğunluğu ayarlayabilirsiniz.

Healy World Ürünleri Bir Bütün Sistemdir

  • Healy, doğru frekanslarla vücudunuzu destekler
  • HealAdvisor Search Uygulaması, doğru olan Healy IMF programlarını bulur
  • Digital Nutrition Uygulaması vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri ve Biyoenerjik Alanınızın uyumlu hale getirilmesi için bireysel vitamin ve minerallerin rezonant frekanslarını içeren uygun IMF Healy programlarını bulur
  • Healy Watch vücudunuzun parametrelerini ölçer ve hangi Healy IMF programlarının sizin için en iyi olduğunu değerlendirmeye yardımcı olur

Uyarılar: Healy Editions Individualized Microcurrent Frequency (IMF) programları tıbbi uygulamalar değildir. Hastalığı iyileştirme, tedavi etme, hafifletme, teşhis etme veya önleme amacı taşımazlar, onaylanmış bir kuruluş tarafından incelenmemişlerdir ve MDD/MDR kapsamındaki bir uygunluk değerlendirme prosedürünün parçası değillerdir. Bu sayfalardaki bilgiler yalnızca referans ve eğitim amaçlıdır. Profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi yerine geçecek şekilde değerlendirilmemelidir. Bu tür tavsiyeleri her zaman nitelikli bir tıp uzmanından almalısınız.