ThetaHealing Derin Kazma

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > ThetaHealing Eğitimleri > ThetaHealing Derin Kazma

ThetaHealing Tekniği, sorunlarımızın kökenine inmek için harikadır çünkü Uygulayıcılara “Derin Kazma” adı verilen inanılmaz bir teknik öğretilir. Bu yaklaşım, bizi engelleyen, anlaşılması zor ve derin bilinçaltı düşünce ve inançlarımızı rahatça keşfetmemizi sağlar. ThetaHealing tekniği daha sonra bunları temizlemek için koşulsuz sevgi, İnanç ve Duygu çalışmalarını kullanır.

Bu seminer, tüm ThetaHealer’lar olarak size sağlam bir temel sağlamak ve danışanlarınızın temel inançlarını bulmak için Derin Kazma konusunda kendinize güvenmeniz için ihtiyacınız olan ipuçlarını vermek için tasarlanmıştır. Sorunun gerçek özünü ve kökenini başarılı bir şekilde belirleyemezsek, hangi inançları değiştireceğinizi bilemezsiniz. Sorunun özünü ve kökünü bulamazsanız bilinçaltında yaptığınız değişikliklerin yalnızca geçici değişiklikler olabilir. Kökteki temizlenmemiş olumsuz inançlar gerçek iyileşmeye engel olabilir.

Bu seminer, danışanlarınızın kendi davranışlarını ve yaşamlarını anlamalarına yardımcı olacak, ardından şifa değişiklikleri yapmalarına yardımcı olarak, seanslarının sonunda dengeli bir yaşam sürmelerine imkan verecektir.

Derin Kazma Seminerinin tamamlanmasıyla, kendiniz ve başkaları üzerinde inanç çalışması yapmaya devam etmek için yeterli bilgi ve deneyime sahip olacaksınız. Çalıştığımız gizli inançları serbest bırakmak ve ortaya çıkarmak için tüm teknikleri bilebileceksiniz. Eğitmeninizin rehberliğinde bu ders için bolca uygulama zamanınız olacak.

Eğitmen: ThetaHealer Uygulayıcısı ve Eğitmeni Hasibe Sağlam

Süre: Ardışık 2 gün toplam 10 saat.

Fiyatı: 5.500 TL, KDV Hariç. Taksit seçenekleri ve diğer ödeme kolaylıkları için iletişime geçiniz.

Program ile ilgili detaylı bilgi almak için iletisim@korukocluk.com  adresimize e-posta gönderebilir ya da WhatsApp üzerinden 0 536 356 10 14 numaralı telefona mesaj göndererek bilgi alabilirsiniz.


ThetaHealing Advanced DNA