ThetaHealing Sen ve Yaratıcı

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > ThetaHealing Eğitimleri > ThetaHealing Sen ve Yaratıcı

Bu yaşam süresinde, sevgi seviyelerine ulaşmamız gerekiyor; kendimize olan sevgimiz, elbette Yaradan’a olan sevgimiz, bir başkasına olan sevgimiz, ailemizi gerçekten sevmenin, arkadaşlarımızı sevmenin ve dünyayı sevmenin nasıl bir şey olduğu. Bunların ne anlama geldiğini idrak etmemiz gerekiyor ama zaten günlük yaşamımız bunu imkansız olduğunu söylüyorsa, bunları nasıl anlamlandırabiliriz?

Bir seminerimiz, öğrencilere kendi bilinçaltı zihinlerinin alt akıntısını anlamalarını gösterdiğimiz ve öğrettiğimiz Sen ve Yaratıcıdır. Bedenimizin sorunları çözmede gerçekte nasıl çalıştığını ve Yaradan’ın enerjisiyle iletişim kurmak ile ego veya yüksek benlik ile iletişim kurmak arasındaki farkın gerçekte nasıl olduğunu öğreneceğiz.

Yaradan’ın mükemmel ve saf sevginin enerjisi olduğunu unutmayın. Bu hayatımızı değiştirecek bir aşktır. Bu enerji, bu yaşam gücü her atomdadır ve her atomda atomlar sizin ve etrafınızdaki her şeyin bir parçasıdır. Bunu ayırt etmeyi öğreneceğiz. Bunun için nasıl çalışacağınızı öğrenecek ve bilinçaltınızın sizin için çalışması için onu yeniden yönlendireceksiniz.

Bu önemli bir seminer çünkü ne zaman bir seminer öğretsem birileri hep diyor ki, cevabın Yaradan’dan gelip gelmediğini nasıl bileceğim?

Bu seminer size zihninizi anlamak için onu nasıl yönlendireceğinizi öğretecek.

Eğitmen: ThetaHealer Uygulayıcısı ve Eğitmeni Hasibe Sağlam

Süre: Ardışık 3 gün, toplam 10 saat.

Fiyatı: 5.500 TL, KDV Hariç. Taksit seçenekleri ve diğer ödeme kolaylıkları için iletişime geçiniz.

Program ile ilgili detaylı bilgi almak için iletisim@korukocluk.com  adresimize e-posta gönderebilir ya da WhatsApp üzerinden 0 536 356 10 14 numaralı telefona mesaj göndererek bilgi alabilirsiniz.


ThetaHealing Advanced DNA