ThetaHealing Yaratım ve Bolluk

Anasayfa Koru Akademi > Koru Spiritüel Akademi > ThetaHealing Eğitimleri > ThetaHealing Yaratım ve Bolluk

ThetaHealing®’de tezahür etme (Manifesting) kavramı, Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı ile ThetaHealing-Tezahür Etme-ve-Bolluk bağlantısını kullanarak fizikselde bir şeyler yaratmanın mümkün olduğu İnancıdır. Her ifade, düşünce ve eylem, yaşamlarımızda tezahür ettirdiklerimiz tarafından yansıtılır. Her karar, yaratmayı seçtiğimiz şeyin aynadaki yansımasına göre verilir. Düşündüklerimiz ve söylediklerimiz, tezahürlerimizin bizim yararımıza mı yoksa zararımıza mı olduğu üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Sürekli fakirim diyorsan fakirsindir. Sürekli maddi olarak bol olduğunuzu söyler ve düşünürseniz, olursunuz. Olumlu bir zihin setinde kalmak son derece önemlidir.

Gerçek şu ki, kendi realitemizi yaratıyoruz ve dünyanın sunduğu en iyi şeyi tezahür ettirmek mümkün. Ama önce hayatında ne istediğine karar vermelisin. İstediğiniz hayatı yaşama hayaliniz var mı? Birçoğumuzun hayalleri var, ama bunların çoğu gerçek değil.

Bu seminer, sizinle hedefleriniz arasında duran birçok şaşırtıcı ve derin gizli engelleri bulmanıza yardımcı olmak için harika ir sorular seti kullanır. Bilinçaltınızdaki engelleri temizlemek için nasıl derin kazılacağını gösterir; size niyeti ve İlahi Zamanlamayı öğretir, ardından hayatınızdaki her şeyin sizin için çalışmasını sağlar. Daha sonra, yaşamınızda bolluğu tesis etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm olumlu yeni Duygular size verilir. Birçok kişi, kendilerini engelleyen şeyin ne olduğunu bulmak için önce Enerji Testi yapmadan tam bir finansal başarıya ulaşmak için ThetaHealing®’i kullanmaya çalışır. Bazı durumlarda, bu kişiler hemen sonuç alamayınca üzülürler. Bu seminerde, bu olası engelleri nasıl ortadan kaldıracağınızı, nasıl bir plan yapacağınızı, niyetlerinizi nasıl belirleyeceğinizi ve başarılarınıza ulaşmak için fikirlerinizi nasıl takip edeceğinizi öğreneceksiniz. Bu bir hızlı zengin olma kılavuzu değil, hayatınızın her alanında zengin olma potansiyelinizi kullanmak için evrensel bir kendini keşfetme aracıdır. ThetaHealing® Tezahür Etme ve Bolluk Semineri, sertifikalı ThetaHealing® Eğitmeni tarafından verilen aşağıdaki kriterlere sahiptir:

  • Yüklemeleri Theta Durumunda Gösterme
  • Bolluk üzerindeki blokajlar nasıl nadiren parayla ilgilidir?
  • Blokajlarınızı kaldırmak için alıştırmalar
  • Alıştırma: İlahi Zamanlama
  • Alıştırma: Geleceğinizi Hatırlamak
  • Alıştırma: Yedinci Seviyeden geleceğinizi nasıl yaratırsınız ve en yüksek ve en iyi şekilde tezahür ettirirsiniz
  • Alıştırma: Paranızı kutsayın

Eğitmen: ThetaHealer Uygulayıcısı ve Eğitmeni Hasibe Sağlam

Süre: Ardışık 2 gün, toplam 10 saat.

Fiyatı: 5.500 TL, KDV Hariç. Taksit seçenekleri ve diğer ödeme kolaylıkları için iletişime geçiniz.

Program ile ilgili detaylı bilgi almak için iletisim@korukocluk.com  adresimize e-posta gönderebilir ya da WhatsApp üzerinden 0 536 356 10 14 numaralı telefona mesaj göndererek bilgi alabilirsiniz.


ThetaHealing Advanced DNA