Thetahealing Nedir?

Thetahealing yöntemi Vianna Stibal tarafından keşfedilen koşulsuz sevgi ve koşulsuz şifa enerjisi ile çalışan bir şifa yöntemidir.

Vianna Stibal geçirmiş olduğu hastalıklardan kurtulmak için bir yöntem kullanır.Thetahealing Zihinsel olarak yapmış olduğu şifa yöntemiyle bir çok yakın arkadaşını da iyileştirmeye başlar. Kendinde de defalarca denemiş olduğu bu yöntem oldukça etkilidir. Bunu pek çok kişiyle paylaşmak ister ve eğitim haline getirir. Kitabında şifayı Allah’tan istememizi söyler ve Allah’a sonsuz güvenin der.

Eğitimlere başlar, eğitim alan kişiler de kendisi gibi şifaya vesile olmaya başlamış olurlar. Bir çok harikulade şifa hikayesi birikmeye başlar.
Thetahealing Bilinçaltımızda biriken olumsuz kayıtları değiştirilir ve bu kodların değiştirilmesiyle kişilik de olumlu yönde değişmeye başlar.

Sen değişirsen dünya değişir prensibiyle kendimizi değişim ve dönüşüme odakladığımızda şifa kaçınılmaz olur.

İnsan iradesine önem veren bu yöntem kişi izin verdiği sürece etkisini gösterir. İnanmadığı takdirde şifa gerçekleşmez.

Thetahealing

İyileşmek ya da konfor alanından vazgeçmemek bir tercihtir; insanlar değişmek ve dönüşmek isterse Thetahealing oldukça etkili bir yöntemdir.

Eğer siz de iyileşmeyi tercih ederseniz şifayı anda izlemeniz yeterlidir, Allah’a olan inancımız iyileşmenizi kolaylaştırır.

Profesyonel Koç & Mentor, PCC
Thetahealing Uluslararası Eğitmeni
Hasibe Sağlam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir